سر کج

سر کج در زبان بدن

وقتی که سر در زاویه ۴۵ از خط وسط بدن قرار می گیرد  نشانه علاقه مندی ، پذیرا بودن ، راحت بودن و دوستانه بودن است. در بعضی اوقات سر کج به طور کامل در زاویه ۴۵ درجه قرار نمی گیرد و به معنی این است که نشانه های ذکر شده ضعیف تر می باشند.سر کج در زبان بدن_head tile bodylanguage

این نشانه در زبان بدن یکی از نشانه های می باشد که به سختی می توان جعل کرد زیرا در صورتی که شخص به چیزی علاقه نداشته باشد مغز از بوجود آمدن این حالت جلوگیری می کند. این نشانه در در کلاس های درسی که دانشجو به علاقه مندی کامل در حال گوش دادن به استاد خود می باشد می توان مشاهده کرد.سر به حالت معمولی نشانه گوش دادن معمولی است .اگر سر کمی کج شود نشانه علاقه مندی متوسط است و وقتی به ۴۵ درجه می رسد بیشترین حد علاقه مندی می باشد. همچنین سر کج در ملاقات های مختلف ، دیدارهای دوستانه نیز می توان مشاهده کرد.

این نشانه در گربه ، سگ ها و طوطی ها در صورتی که ما بینسر کج در زبان بدن_head tile in bodylanguage مکالمه انسان ها بوده نیز مشاهده شده که معمولاً نشانه گیج شدن به علت متوجه نشدن مکالمه و تعجب کردن حیوان نیز می باشد.طوطی ها وقتی انسان شروع به سوت زدن و یا ایجاد صداهای عجیب می کنند این حالت را از خود نشان می دهند.

نشانه در عمل : در یک ملاقات عاطفی همانطور که علی در حال صحبت بود ، نرگس سرش را کج کرده و با لبخندی در حال گوش دادن به حرف های گوینده می باشد.

کج کردن سر نیز می تواند نشانه مطیع بودن نیز باشد. زیرا در هنگام کج کردن سر ، گردن در معرض دید بوده و امکان آسیب پذیری بیشتری دارد.یکی از حرکات برجسته در ملاقات های عاطفی که بیشتر از سمت جنس مونث انجام می شود کج کردن گردن می باشد.

 

امتیاز دهید
0 نظرات

نظر دهید

نظر یا سوال خود را
همین حالا مطرح کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 18 =